تبلیغات
ستارگان فوتبال و کشتی کج - kaka

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 19 شهریور 1390

نام اصلی: ریکاردو ایزکسون دوس سلنتوز لیته - Ricardo Izecson dos Santos Leite

تاریخ تولد: 22 آپریل 1982

محل تولد: برزیل

تیم ها: سائوپائولو ، میلان ، رئال مادرید

باشگاه فعلی: رئال مادرید

زندگی نامه کاکا ( Kaka ):

ریکاردو ایزکسون دوس سلنتوز لیته معروف کاکا ، که جذابترین بازیکن تاریخ فوتبال برزیل می باشد ، در تاریخ 22 آپریل سال 1982 در برزیل متولد شد. کاکا بر خلاف همه ستارگان برزیلی که زندگی سخت و رقت باری در کودکی داشتند ، در یک خانواده کاملا مرفح بحرفگ شد ، کاکا از همان کودکی مثل همه برزیلی دیوانه فوتبال بود و ساپوئولو باشگاهی بود که او را کشف کرد.

کاکا در خاطراتش می گوید: پدرم همیشه مرا با ماشین مدل بالا به کمپ نوجوانان برزیل می رساند در صورتی که من می دیدم دوستانم بدلیل مشکلات مالی با اوتوبوس و حتی با پای پیاده مسافتهای طولانی را طی می کردند و خود را به زمین می رساندند و من همیشه در این مورد شرمنده دوستانم بودم!

با این حال کاکا در مدرسه فوتبال ساپائولو رشد و پیشرفت کرد و خودش را نشان داد و در سال ۲۰۰۱ توسط فیل بحرفگ اسکولاری به تیم ملی برزیل دعوت شد تا کاکا اولین حضور خودش در جام جهانی در ( کره و زاپن ) تجربه کند ، اما این جام جهانی برای او چیزی جز نیمکت نشینی نداشت. کاکا به غیر از دقایقی اندک عمدتا نیمکت نشین ریوالدو بحرفگ بود ، در هر صورت او طعم شیرنی قهرمانی را چشید و جام جهانی را بالای سر خود برد ، بعد جام جهانی تیم های مطرحی چون رئال و میلان و ... خواهان جذب او شدند اما میلان پیروز شد و در سال ۲۰۰۳ با خریدی قابل توجه معادل ۵ . ۸ ملیون یوورو یکی از بهترین خریدهای تاریخش را بدون شک از ساپوئولو کرد. بسیاری گمان می کردند او در میلان هم نیمکت نشین ریوالدر بحرفگ خواهد شد اما سرنوشت طور دیگری رقم خورد و کارلتو با بها دادن به کاکا ریوالدو را نیمکت نشین محض کرد و به گونه ای او را در جهان فوتبال محو کرد و کاکا را به دنیای پراوازه فوتبال معرفی کرد.

کاکا در 23 دسامبر 2005 ، در حضور ششصد مهمان در یك كلیسا در برازیلیا با كارولین 18 ساله فرزند نماینده شركت (دیور) شهر سائوپائولوی برزیل پیمان ازدواج بست. باشگاه میلان در یک پیام رسمی و ویژه به کاکا و همسرش تبریک گفت. از جمع میلانی ها ، دیدا ، سرجینیو ، کافو ، لئوناردو و آریدو برایدا در این مراسم حضور داشتند. کاکا در مصاحبه با مجله نوولا ۲۰۰۰ ، ازدواج با کارولین را بهترین تصمیم خود بعد از پیوستن به میلان عنوان کرد. این تک ستاره برزیلی گفت:«برزیل،میلان و کارولین به همراه خانواده ام زیباترین چیزها در زندگی ام هستند و آنها را عاشقانه دوست دارم.۲۳ دسامبر بی نظیرترین روز زندگی ام بود.خوشحالم که در شهر سائوپائولو با کارولین ازدواج کردم.

کاکا در سال 2009 به تیم باشگاهی رئال مادرید ، پرافتخارترین تیم باشگاهی جهان رفت و اکنون در این تیم بازی می کند.

کاکا علاوه بر فوتبال به عنوان سفیر غذا در سازمان ملل برای کمک به کودکان محروم مشغول به کار است.

برخی از قهرمانی های کاکا:

قهرمان باشگاههای برزیل همراه با تیم سائوپائولو

کسب قهرمانی سری آ ایتالیا همراه با تیم میلان

قهرمان سوپرکاپ ایتالیا همراه با تیم میلان

کسب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا همراه با تیم میلان

قهرمان سوپرکاپ اروپا همراه با تیم میلان

کسب مدال طلا در مسابقات جام جهانی 2002 همراه با تیم ملی برزیل و ....

برنده توپ طلایی در سال 2007

و ....ارسال توسط محمد معین شریف زاده
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار کدام بازیکن هستید؟پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبمستر

عکس

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا